Dlaczego my

Doświadczenie

Nasi operatorzy posiadają odpowiednie doświadczenie w realizacjach ślubnych filmów, jak również posiadają stosowne zezwolenia na wideofilmowanie w obiektach sakralnych.

Profesjonalny sprzęt

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt między innymi mikrofony kierunkowe, wymienną optykę, mikrofony krawatowe, stabilizatory ruchu, rejestratory dźwięku.

Twórcze podejście

Zawsze staramy się zrobić coś inaczej i wykorzystać maksymalnie panujące warunki. Efektem tego jest nowoczesny wyglądający film weselny.

Rzetelność i szybkość

Wszystkie typy realizacji są konsultowane z klientami. Gwarantujemy możliwie szybki termin realizacji.

Widefilmowanie to nasza pasja

Silver Video to firma, która oferuje wideofilmowanie. Gdańsk, Gdynia (Trójmiasto), to ośrodki miejskie na terenie których realizujemy nasze usługi. Należą do nich: filmowanie wesel, fotografia okolicznościowa oraz wszelkie inne znane typy produkcji filmowej. To co podkreśla pełen profesjonalizm naszych usług to najwyższej jakości sprzęt, który w naszych rękach pozwala na uchwycenie najpiękniejszych chwil życia w wyjątkowy sposób.

Filmowanie wesel nie jest łatwą sztuką co postaram się wyjaśnić poniżej. Film, wykonywany przez kamerzystę to utwór audiowizualny, na który składają się sceny, a te z kolei tworzą ujęcia. W związku z tym na charakter filmu i jego wygląd ma wpływ wiele czynników. Rodzaj filmu, na którym skupimy się w tym miejscu to reportaż z uroczystości wesela i ślubu. W szczególnym dniu jakim jest dzień ślubu zwykle obrót wydarzeń jest bardzo szybki i stanowi to dodatkową trudność w procesie wideofilmowania. Nie można zapominać, że film ślubny jest pamiątką na całe życie.

Pierwszą kwestią, na której należy się skupić, to doświadczenie kamerzysty (operatora kamery), a także jego umiejętność wychwytywania ważnych (lub ciekawych) sytuacji w trakcie trwania ślubu i wesela. Gwarancją zadowolenia będzie zatrudnienie kilku operatorów kamer (dwóch lub trzech). Stosując takie rozwiązanie, będziemy pewni, że wszelkie cenne momenty z uroczystości ślubu i wesela zostaną uwiecznione w poprawny sposób. Bardzo wielu klientów wybrało ten wariant, ponieważ dostrzegali ogromną różnicę w dynamice filmu.
Jak widać - czynnik ludzki, tzn. umiejętności zarówno kamerzysty jak i montażysty są niesłychanie kluczowe.

Kolejny czynnik to posiadany sprzęt (kamera, oświetlenie, mikrofony, urządzenia pomocnicze) użyty do wideofilmowania. Zważywszy na fakt, że film ze ślubu to inwestycja na lata, to należy go zrealizować w najwyższej możliwej jakości. Firma Silver Video gwarantuje najlepszą dostępną jakość nagrań dzięki użyciu kamer rejestrujących w rozdzielczości HD (dokładnie: nagrywanie wesel lustrzanką). Niestety nawet bardzo dobra kamera nie daje gwarancji obrazu i dźwięku w najwyższej jakości. W związku z tym, podczas filmowania wykorzystujemy zaawansowane mikrofony oraz stabilizatory kamer.
Dodatkowo mamy do dyspozycji inne urządzenia specjalistyczne takie jak: wózki kamerowe, slider czy dodatkowe oświetlenie.

Ostatnim, ale najbardziej kluczowym etapem w produkcji nagrania jest postprodukcja. Jej celem jest poprawne połączenie kolejnych scen i udźwiękowienie filmu. Ostatecznie materiał video jest poddawany komputerowej obróbce, a następnie nagrywany na nośnik optyczny (DVD, Blu-Ray) lub inny. Na tym etapie niebagatelne znaczenie mają: zdolności twórcze oraz kreatywność montażysty. Jego rolę można przyrównać do osoby krawca, który wykorzystując materiał stworzony przez kamerzystę,
tworzy kreację dopasowaną w sposób idealny do potrzeb klienta. W przypadku naszej firmy, jest to materiał filmowy, który również trzeba poddać dogłębnej profesjonalnej obróbce, a następnie umieścić na nośniku.

Jak widać, filmowanie wesel jest skomplikowanym zadaniem, którego nie warto powierzać przypadkowej osobie. Kamerzysta z firmy Silver video spełni Twoje najwyższe wymagania. Głównym terenem naszej działalności są miasta Gdynia, Gdańsk, Sopot. Obecnie najchętniej wybieraną usługą jest nagrywanie wesel lustrzanką.

Widefilmowanie w Trójmieście

Wideofilmowanie to nasza pasja, która daje nam niesamowitą satysfakcję. Każdy wyprodukowany materiał (weselny czy reklamowy) traktujemy jak nasz własny. Dzięki naszemu podejściu możemy zaoferować najlepsze wideofilmowanie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot,Kartuzy, Kościerzyna). Nagrywanie teledysków weselnych jest naszą pasją.